FAALİYET ALANLARI

DİLEK HOLDİNG Faaliyet Alanları Geri

Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli’de yeni şubesini açan Hamdi’de geleneksel Türk lezzetleri sizleri bekliyor. Öğle ve akşam yemeği saatlerinde açık olan Hamdi, iş yemeği organizasyonlarınız ve sevdiklerinizle yiyeceğiniz lezzetli akşam yemeği planlarınız için ideal bir tercihtir.


Radisson Blu Hotel, Istanbul Pera’nın muhteşem Haliç manzarasına Hamdi Restaurant’ın geleneksel Türk lezzetleri eşlik ediyor. Otelin teras katında yer alan restoranda, ilk günkü lezzetini koruyan kebaplar, siz değerli misafirlere sunuluyor.


Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği için açık olan Steak n More Istan’bull Şişli’de, Executive Chef Fikret Özdemir’in mutfağında, en iyi yerli ürünler kullanılarak hazırlanan benzersiz tatlar, enfes sunumlarla buluşuyor.


En iyi et, şarap ve peynirlerin yalın bir şıklıkla sunulduğu Steak n More Istan’bull Pera’da, Executive Chef Ahmet Kartal tarafından Türkiye’nin en iyi yerli ürünleri kullanılarak, benzersiz lezzetler yaratılıyor.


Güne bir fincan kahve ve minik atıştırmalıklarla harika bir başlangıç yapabileceğiniz Bon a Petit Cafe & Cake, Radisson Blu Hotel Istanbul Şişli’nin giriş katında sizi bekliyor.