FAALİYET ALANLARI

DİLEK HOLDİNG Faaliyet Alanları Geri

Bölgenin ilk 5 yıldızlı oteli olma özelliğine sahip Radisson Blu Hotel, Istanbul Pera misafir memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı, bohem tarzda dekore edilmiş ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren 130 odası, farklı kullanım amaçlarına uygun teknolojik 7 adet toplantı salonu, bölgenin en büyük fitness - spa merkezi, unutulmaz lezzet deneyimlerini yaşayacağınızz restoranları ve muhteşem Haliç manzarasıyla misafirlerini benzersiz bir tatil deneyimine hazırlıyor.


Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz şık ve konforlu 291 oda ve suiti, son teknoloji ile donatılmış 16 toplantı salonu, en şık düğünlere ev sahipliği yapan bir balo salonu, açık ve kapalı yüzme havuzuna sahip fitness - spa merkezi, en iyi et, peynir ve şarapları misafirlerine sunan  Steak n More Istan’bull ve akşamüstü keyfinize eşlik edecek Bond Urban Bar ile iş ve turistik gezilerinizde evinizin konforunu bulacağınız Radisson Blu Hotel, Istanbul Şişli’ye davetlisiniz.


“Dilek Holding’in 2015 yılının 2. Çeyreğinden sonra, Sheraton Çeşme Hotelden sonraki ilk resort inşaatına, yine uluslararası  bir markanın çatısının altında,  Marmaris’in en özel koylarından biri olan Çiftlikköy’de başlayacaktır. “