BİZİ TANIYIN

DİLEK HOLDİNG Başkanın Mesajı Geri

Değerli paydaşlarımız,

Dilek Holding temellerinin atıldığı 1974 tarihinden beri ticaretin birçok alanında faaliyetlerde bulundu.

Zaman içerisinde  tekstilden inşaata, elektronikten turizme büyüme fırsatı sunan her sektörde kendimizi geliştirme fırsatı bulduk.
Kurum kültürümüz ve çalışma anlayışımız; ailemizin Gaziantep Nizip’te kurduğu içinde tekstilden beyaz eşyaya birçok ürünü barındıran dükkandan İstanbul Tahtakale’ye uzanan ticaret hayatının birikimi olarak geleceğe taşıdığımız en büyük değer.
Çocuklarımıza, gelecekleri için ne şekilde örnek olmak istiyorsak, ne öğütlüyorsak; kuruluşumuzun tüm iştiraklerinde bizimle bu aileyi genişletmeye gayret gösteren arkadaşlarımızla da aynı kültürü paylaşıyoruz.

Çok genç yaşlarda atıldığımız iş hayatında, el aldığımız büyüklerimizin bize kazandırdığı dürüstlük, çalışkanlık ve girişimcilik ruhu, günümüzde hizmette en üst düzey kalite anlayışı ve uluslararası çapta işbirlikleriyle taçlanarak derinleşmeyi sürdürüyor.

Zaman içinde çok farklı sektörlerde edindiğimiz tecrübeden beslenen bir yönetim anlayışını, öğrenmenin ve kendimizi geliştirmenin sonu olmadığını her sabah kendimize hatırlatarak ileri taşımaya çalışıyoruz.
İştiraklerimizde bizimle birlikte çalışan uluslararası alanda çok deneyimli sektör profesyonellerinin iş yapma şekillerini, kurum kültürümüzle birleştirerek hizmet sunduğumuz her alanda mükemmeli hedefliyoruz.
Muradımız, şimdiye kadar el attığı her işte öncülüğü ve itibarı ile tanınan Dilek Holding’i sürdürülebilir bir büyüme ile, turizm sektörü öncelikli olmak üzere, iş yaptığı her alanda lider grup haline getirmek.

Biz hem alaylı, hem mektepliyiz.

Tahtakale’de aldığımız iş ahlakını ve eğitimi, yurtdışındaki okullarda sürdürdük. Hala iş yapmaya başladığımız her yeni alanda kendimizi geliştirmeye çaba sarf ediyoruz.
Bu çalışma prensiplerimiz dolayısıyladır ki; ticaret hayatımız boyunca hiçbir dostumuza karşı boynumuz bükülmedi.

İşte bu yüzden, siz değerli paydaşlarımızın güveni ve profesyonel ekibimizden aldığımız güçle, her dönemde olduğu gibi ilerleyen yıllarda da kendimize koyduğumuz hedefleri gerçekleştireceğimize olan inancımız tam.

Dilek Holding, yeni pazarlar ve yarattığı yeni iş alanlarıyla vizyon coğrafyasını genişleterek paydaşlarına ve Türkiye ekonomisine sağladığı katkıyı gelecekte de büyüterek sürdürecek. Zira en tepeden en aşağıya Dilek Holding ailesinin bir parçası olmak, bu bilinçle çalışmayı gerektirir.

Saygılarımla,

Dilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı
Adil Dilek....